English |   | 
تقویم شمسی   17:08 چهارشنبه 2 بهمن ماه، 1398   
Skip Navigation Links
خبرها (1109)
انتخاب گروه خبر
 
قابل توجه دانشجویان گرامی: اعلام زمان ثبت نام و انتخاب واحد
۱۳۹۸ دوم بهمن
اعلام بلوک حضوری اول ترم نیمسال دوم 99-98
۱۳۹۸ دوم بهمن
با حضور رییس دانشگاه، نشست هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها برگزار شد در نشست هیئت‌رئیسه با روسای دانشکده‌ها، مشکلات شایع دانشجویان در دانشکده‌ها بررسی و برنامه آموزش صیانت از حقوق شهروندی و آشنایی با تخلفات اداری ارائه شد.
۱۳۹۸ بيست و دوم دي
اعلام برنامه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 99-98
۱۳۹۸ بيست و دوم دي
دانشکده مجازی اولین دوره مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت را برگزار می کند دانشکده مجازی با همکاری مرکز تحقیقات روانپزشکی و روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران اولین دوره مداخلات روانشناختی در وابستگی به اینترنت را برگزار می کند.
۱۳۹۸ هجدهم دي
امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده مجازی و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاری بین دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با هدف برگزاری دوره های مشترک آموزشی و مهارتی، برگزاری کارگاه ها و سخنرانی های علمی در حوزه کارآفرینی در سلامت به امضا رسید.
۱۳۹۸ هفدهم دي
پیام تسلیت هیئت رئیسه دانشکده مجازی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
۱۳۹۸ پانزدهم دي
فراخوان حمایت از پایان نامه ها و رساله های دانشجویان
۱۳۹۸ دهم دي
ششمین نشست علمی اخلاق در یادگیری الکترونیکی در دانشکده مجازی برگزار شد کارگروه اخلاق دانشکده مجازی با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) ششمین نشست علمی اخلاق در یادگیری الکترونیکی را با عنوان 'صداقت اکادمیک در یادگیری الکترونیکی'، به صورت حضوری و وبینار برگزار کرد.
۱۳۹۸ نهم دي
دوره کوتاه مدت داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت در دانشکده مجازی برگزار شد دوره کوتاه مدت 'داده کاوی و کشف دانش از داده های سلامت' با مجوز رسمی از مرکز آموزش مهارت و حرفه ای و دفتر آموزش مداوم دانشگاه در دانشکده مجازی برگزار شد.
۱۳۹۸ هشتم دي
12345678910...
 
ن-
   

سامانه های آموزشی 
     

            

 
 

 

 

 
© تمامی حقوق این سایت برای دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ است.