English |   | 
تقویم شمسی   0:36 پنجشنبه 31 خرداد ماه، 1397   
Skip Navigation Links
متن كامل خبر 1395/11/20-
بازدید اعضای هیات علمی دانشکده فناوری های نوین پزشکی از واحد تولید محتوای الکترونیکی دانشکده مجازی

به منظور آشنایی با واحد تولید محتوای الکترونیکی و در راستای ایجاد تعامل بین دانشکده مجازی و دانشکده های دانشگاه، جمعی از اساتید دانشکده فناوری های نوین پزشکی از دانشکده مجازی بازدید کردند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، در این بازدید که دوشنبه 18 بهمن ماه 95  صورت گرفت، دکتر قنبری معاون آموزشی، دکتر خسروانی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر احمدی معاون اداری و مالی دانشکده فناوری های نوین پزشکی با همراهی مدیران گروه و اعضای هیات علمی این دانشکده از استودیوی تصویربرداری و اتاق آکوستیک واحد تولید محتوای الکترونیکی دانشکده مجازی بازدید كردند.

در این نشست كه در راستاي ايجاد ارتباط با دانشكده فناوری های نوین پزشکی در خصوص توسعه برنامه­ هاي مجازي این دانشکده و بكارگيري راه­كارهاي عملي و استفاده از امكانات و نرم افزارهاي دانشكده مجازي انجام شد، دو دانشكده مجازي و فناوری های نوین پزشکی تعاملات جديد خود در ارتباط با توسعه فعالیت­های مجازي دانشكده فناوری های نوین پزشکی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

همچنین دکتر مرعشی معاون مجازی سازی دانشکده مجازی، گزارش مبسوطي از روند فعاليتهاي مجازی سازی، سامانه­ ها و رشته هاي مجازي و واحد تولید محتوای الکترونیکی ارائه کرد که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت. در پایان اساتید دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور در واحد تولید محتوای الکترونیکی دانشکده مجازی از نزدیک در جریان فرآيند تولید محتوای الکترونیکی و چگونگی ضبط صدا و فیلمبرداری قرار گرفتند.

 

  
  
  
نظرات کاربران:
شما هم نظر خود را مطرح کنید:
نام(اختیاری):
آدرس پست الکترونیکی(اختیاری):
ن-
   

سامانه های آموزشی 
      

 

 

 

 

 

 

© تمامی حقوق این سایت برای دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ است.