English |   | 
تقویم شمسی   4:02 شنبه 3 آبان ماه، 1393   
Skip Navigation Links
سامانه نماد مجازی دانشکده
 

دانشكده مجازي دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان قديمي‌ترين و معتبرترين دانشگاه‌ منطقه، همواره در ارائه برنامه‌هاي آموزشي نوين پيشگام بوده است. يكي از برنامه هاي جامع اين دانشكده به كارگيري و گسترش آموزش از راه دور منطبق با آخرين استانداردهاي جهاني آن است. اين سايت كه مديريت آموزش هاي از راه دور منجر به مدرك دانشگاه را بر عهده دارد، توسط دانشكده مجازي دانشگاه و با به كارگيري پيشرفته ترين سيستم هاي مديريت يادگيري الكترونيكي، طراحي و تدوين شده است.

نسخه اول با نام سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه به آدرس http://dln.tums.ac.ir  بوده و نسخه دوم  با نام سامانه نماد مجازی دانشکده می باشد که در حال حاضر هم برای رشته های مجازی دانشکده و هم با هدف کمک آموزشی در کلیه رشته های حضوری دانشگاه علوم پزشکی تهران مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای ورود به این سامانه (نسخه دوم) اینجا را کلیک کنید:
 
ن-
   
انعكاس اخبار دانشكده مجازي در روزنامه سپيد / راه اندازي رشته دكتري تخصصي (PhD) كتابداري و اطلاع رساني(29/7/1393)
پذیرش دانشجوی مجازی در مقاطع ارشد و دکترا (PhD) آغاز شد.(28/7/1393)
راه اندازي رشته دكتري تخصصي (PhD) كتابداري و اطلاع رساني پزشكي به شيوه مجازي براي نخستين بار در كشور توسط دانشكده هاي مجازي و پيراپزشكي (28/7/1393)
نشست کمیته علمی هفتمین همایش یادگیری الکترونیکی/دکتر کاویانی عملیاتی بودن همایش های بادگیری الکترونیکی را باعث تغییرات در نظام آموزشی دانشگاه ها دانست(20/7/1393)
نشست کمیته علمی هفتمین همایش یادگیری الکترونیکی/گزارش دکتر مجتهد زاده مبنی بر برنامه های اجرایی و پیشنهادی همایش(20/7/1393)
دانشكده مجازي نشست كميته علمي هفتمين همايش كشوري يادگيري الكترونيكي را با حضور اعضاي هيات علمي دانشگاه هاي كشور برگزار كرد(20/7/1393)
مسئول واحد اطلاع‌رساني و انفورماتيك روابط عمومي دانشگاه از راه‌اندازي سامانه جامع خبري (كيوسك) در دانشگاه خبر داد(20/7/1393)
عيد سعيد غدير مبارك باد(20/7/1393)
بلوک حضوری دانشجویان جدید الورود دانشکده مجازی برگزارشد(20/7/1393)
تکمیل اطلاعات دانشجویی(15/7/1393)

سامانه های آموزشی 
      

 

 

 

 

          اطلاعیه های آموزش  

          © تمامی حقوق این سایت برای دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ است.